A.Tumėno g. 4, B korp., LT-01109 Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 242 11 21

Dėl elektros energijos pirkimo pardavimo sutarties nutraukimo

Reaguodama į viešai pasirodžiusią informaciją AB „INTER RAO Lietuva“ praneša, kad AB „Ignitis gamyba“ ir  AB „INTER RAO Lietuva“ 2020 m. liepos 28 d. sudaryta elektros energijos pirkimo pardavimo sutartis pasibaigė 2020 lapkričio 3 d. abiejų šalių sutarimu pagal sutartyje numatytas sąlygas, t.y. įvykus sutartyje numatytai sąlygai – prasidėjus Baltarusijos atominės elektrinės bandymams/veiklai bei Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos jungiamųjų linijų pralaidumą prekybai elektros energija sumažinus iki 0 MW, sutartis laikoma pasibaigusia.

AB „INTER RAO Lietuva“  šią nuostatą žinojo sudarydama sutartį ir pažymi, kad bendrovės veiklai tai esminės reikšmės neturės. (PDF)

Dalinkitės socialiniuose tinkluose

Einamieji pranešimai

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis (AB „INTER RAO Lietuva“ duomenų privatumo politika).

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate savo sutikimą, kad Bendrovėje Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei atsakant į Jūsų pateiktus klausimus bei sprendžiant kylančias problemas.

Kartu Jūs patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už Jūsų pateiktų perteklinių duomenų tvarkymą.

Palaukite...

Ačiū!