A.Tumėno g. 4, B korp., LT-01109 Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 242 11 21

AB „INTER RAO Lietuva“ praneša apie valdybos sprendimą pritarti OP Corporate Bank plc Lietuvos filialas suteiktam finansavimui

AB „INTER RAO Lietuva“ praneša, kad Bendrovės valdyba pritarė overdrafto (sąskaitos kreditavimo) sutarties sudarymui, pagal kurią OP Corporate Bank plc Lietuvos filialas, Bendrovei vienerių metų terminui suteikė overdraftą, kurio maksimali suma – dešimt milijonų eurų. Overdraftas bus naudojamas Bendrovės apyvartiniam kapitalui finansuoti. (PDF)

Dalinkitės socialiniuose tinkluose

Einamieji pranešimai

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis (AB „INTER RAO Lietuva“ duomenų privatumo politika).

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate savo sutikimą, kad Bendrovėje Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei atsakant į Jūsų pateiktus klausimus bei sprendžiant kylančias problemas.

Kartu Jūs patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už Jūsų pateiktų perteklinių duomenų tvarkymą.

Palaukite...

Ačiū!