ATNAUJINTA: Prašymas įtraukti į kreditorių sąrašą

Atnaujinamas terminas pareikšti kreditorinius reikalavimus.

Bankroto procesas buvo sustabdytas nuo 2022-07-12 iki 2022-07-22 (10 kalendorinių dienų). Šiam 10 kalendorinių dienų terminui pratęsiamas terminas pareikšti kreditorinius reikalavimus.

Remdamiesi aukščiau išdėstytu kreditoriams, kurie iki šiol nėra pateikę reikalavimųsiūlome ne vėliau kaip iki 2022-08-11 pateikti savo reikalavimus bankrutuojančiai AB „INTER RAO Lietuva“ ir perduoti juos bankrutuojančios AB „INTER RAO Lietuva“ nemokumo administratoriui UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biurui, adresu Jonavos g. 16A, LT-44269 Kaunas, arba el. paštu: biuras@adminbiuras.lt, kartu su reikalavimus patvirtinančiais dokumentais, nurodant, kaip yra užtikrintas šių reikalavimų įvykdymas.

Prašymas įtraukti į kreditorių sąrašą (.docx).

Dalinkitės socialiniuose tinkluose

Naujienlaiškis

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis (AB „INTER RAO Lietuva“ duomenų privatumo politika).

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate savo sutikimą, kad Bendrovėje Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei atsakant į Jūsų pateiktus klausimus bei sprendžiant kylančias problemas.

Kartu Jūs patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už Jūsų pateiktų perteklinių duomenų tvarkymą.

Palaukite...

Ačiū!