A.Tumėno g. 4, B korp., LT-01109 Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 242 11 21

“INTER RAO Lietuva” – tarp mokesčių mokėtojų lyderių

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis per pirmąjį šių metų ketvirtį UAB „INTER RAO Lietuva“ sumokėjo 42,564 mln. litų į valstybės biudžetą ir tapo vienu didžiausių mokesčių mokėtojų šalyje, įsitvirtinusi antrąjame penketuke.

„Džiaugiamės, kad planingai vykdę veiklą įgyvendinome suplanuotus paramos projektus, sumokėjome mokesčius ir pagal VMI skelbiamus rodiklius esame daugiausiai mokesčių sumokėjusių Lietuvos įmonių dešimtuke. Tai rodo sėkmingą įmonės veiklą ir jos realų indėlį į viešuosius valstybės finansus“, – komentuodamas VMI rodiklius sakė “INTER RAO Lietuva” komercijos direktorius Vidas Čebatariūnas.

Didžiausia mokesčių mokėtoja Lietuvoje pirmąjį šių metų ketvirtį buvo Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdoma Lietuvos naftos bendrovė „Orlen Lietuva“, po jos rikiuojasi „Lietuvos dujos“ ir didžiausias Lietuvos mažmeninės prekybos tinklas „Maxima LT“

Dalinkitės socialiniuose tinkluose

Naujienlaiškis

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis (AB „INTER RAO Lietuva“ duomenų privatumo politika).

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs patvirtinate savo sutikimą, kad Bendrovėje Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei atsakant į Jūsų pateiktus klausimus bei sprendžiant kylančias problemas.

Kartu Jūs patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už Jūsų pateiktų perteklinių duomenų tvarkymą.

Palaukite...

Ačiū!