A.Tumėno g. 4, B korp., LT-01109 Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 242 11 21

Studentams

„INTER RAO Lietuva“ nuo pirmųjų veiklos metų bendradarbiauja su Vytauto Didžiojo universitetu – remiame šios mokslo institucijos Kaune veiklos tobulinimą ir plėtrą.

„INTER RAO Lietuva“ yra įsteigusi stipendiją gabiausiems Vytauto Didžiojo universiteto Finansų ir bankininkystės magistrantūros programos studentams. 3000 eurų vertės stipendija skiriama vienam programos studentui, kuris gali pusmečiui išvykti studijuoti į partnerių universitetą užsienyje pagal jungtinę programą ir gauti dvigubą diplomą. Stipendija Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentams įteikiama diplomų įteikimo šventėje. Vytauto Didžiojo universitetas aktyviai dalyvauja tarptautinėse programose, pagal kurias studentams suteikiama galimybė gauti dvigubą diplomą. Tam reikalingos 6 mėnesių trukmės studijos užsienio universitete, tačiau tai dažnai kelia finansinių problemų ir dėl to daugelis gabių studentų negali pasinaudoti šia galimybe. „INTER RAO Lietuva“ stipendija suteikia galimybę gabiam Lietuvos jaunimui siekti platesnių žinių ir patirties pasaulyje pripažintuose universitetuose.

Kviečiame įvairių aukštųjų mokyklų ekonomikos, technologijų ir kitų specialybių studentus, besidominčius energetika, atsinaujinančių išteklių projektais ir elektros energijos rinka, kompanijoje atlikti praktiką.

Geriausius studentus, baigusius studijas, pakviesime prisidėti prie „INTER RAO Lietuva“ komandos, suteiksime palankias darbo sąlygas, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.