A.Tumėno g. 4, B korp., LT-01109 Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 242 11 21

Atsinaujinančios energetikos ženklas

AB „INTER RAO Lietuva“ pristato Jums savo atsinaujinančios energetikos ženklą, kuriuo pažymime, jog „INTER RAO Lietuva“ ir jos klientai SAUGO IR TAUSOJA ŠALIES APLINKĄ!

Įmonės socialinė atsakomybė – tai organizacijos veiklos įgyvendinimo koncepcija, pagal kurią įmonė savanoriškai įtraukia socialinius, aplinkosaugos bei skaidrios veiklos principus.

Atsižvelgdamas į tai, nepriklausomas elektros energijos tiekėjas, „INTER RAO Lietuva“ 2011 m. balandžio mėn. atsinaujinančios energetikos projektų plėtrai Lietuvoje įkūrė antrinę įmonę UAB „IRL Wind“, kuri 2013 metais buvo sujungta su Kretingos rajone esančiu vienu iš didžiausių vėjo elektrinių parku Lietuvoje, UAB „Vydmantai wind park“.

Mes siūlome savo klientams naudoti šį ženklą, kuriuo savo produkcijos vartotojams, partneriams ir kitiems susijusiems su Jūsų įmone žmonėms parodysite, kad ir Jūsų įmonei rūpi Lietuvos aplinka, bei jos išsaugojimas, taip pat pažymėtumėte, jog pasirinkote socialiai atsakingą elektros energijos tiekėją. „INTER RAO Lietuva“ yra socialiai atsakingas elektros energijos tiekėjas, kuris prisideda prie elektros energijos gamybos plėtojimo iš atsinaujinančių energijos išteklių Lietuvoje, prisideda prie klimato kaitą lemiančių veiksnių neutralizavimo bei rūpinasi šalies aplinka.

Atsisiųsti pasiūlymą dėl ženklo naudojimo (PDF).

Mes pasiruošę šį ženklą pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir Jūsų norus. Jei turite pageidavimą naudoti šį ženklą, prašome susisiekti su mumis.