A.Tumėno g. 4, B korp., LT-01109 Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 242 11 21

INTER RAO Lietuva

AB „INTER RAO Lietuva“ yra įmonių grupės kontroliuojanti bendrovė ir vykdo didmeninės bei mažmeninės prekybos elektros energija veiklą Lietuvoje – didžiausias nepriklausomas elektros energijos tiekėjas ir elektros biržos dalyvis pagal elektros energijos apimtis. 2018 m. pabaigoje „INTER RAO Lietuva“ užėmė 88,5 proc. didmeninės prekybos dalį Lietuvos elektros biržoje. Bendrovės užimtos mažmeninės rinkos dalis 2018 metų pabaigoje siekė 10,3 proc. (Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos duomenys).

Bendrovė buvo įkurta 2002 m., kai Lietuvoje buvo liberalizuota elektros energijos rinka ir įteisinti nepriklausomi elektros energijos tiekėjai bei kiti atviros rinkos dalyviai. 2003 m. „INTER RAO Lietuva“ buvo suteikta nepriklausomo tiekėjo licencija ir leidimas eksportuoti elektros energiją, nuo 2004 m. – elektros importo licencija, kurios leido bendrovei pradėti aktyvą prekybos elektros energija veiklą.

Kompanija aktyviai plėtoja prekybinius ryšius su partneriais Baltijos ir Skandinavijos šalyse, stambiaisiais elektros energijos vartotojais ir verslo klientais.

„INTER RAO Lietuva“ yra vienas didžiausių mokesčių mokėtojų Lietuvoje: