A.Tumėno g. 4, B korp., LT-01109 Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 242 11 21

Apie mus

AB „INTER RAO Lietuva“ yra pirmaujantis elektros rinkos dalyvis Baltijos šalyse, vienas didžiausių nepriklausomų elektros energijos tiekėjų Lietuvoje, kuris sparčiai plečia veiklą Latvijoje bei Estijoje. „INTER RAO Lietuva“ valdo vieną didžiausių vėjo elektrinių parkų Baltijos šalyse, esantį Vakarų Lietuvoje. Kompanija aktyviai bendradarbiauja su partneriais Baltijos ir Šiaurės šalyse ir Lenkijoje.

„INTER RAO Lietuva“ veiklą pradėjo 2002 metais, kai Lietuvoje buvo liberalizuota elektros energijos rinka ir įteisinti nepriklausomi elektros energijos tiekėjai bei kiti atviros rinkos dalyviai. Šiuo metu įmonių grupę „INTER RAO Lietuva“ sudaro antrinės įmonės „INTER RAO Latvia“, „INTER RAO Eesti“, „IRL Polska“ ir „Vydmantai wind park“. Kompanija prekiauja Skandinavijos elektros prekybos biržoje „Nord Pool Spot“, kuri yra viena didžiausių Europoje.

Kompanija didina investicijas į žaliąją energetiką, tai vienas iš ilgalaikių „INTER RAO Lietuva“ tikslų, kurio įgyvendinimas prisideda prie taršos ir klimato kaitos prevencijos bei pirminių energijos šaltinių importo ir naudojimo mažinimo.

***

Kita informacija apie įmonę, kurią viešai skelbti įpareigoja Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. gegužės 19 d. įsakymu Nr. 1-145 patvirtintų „Informacijos, susijusios su energetikos veikla, teikimo valstybės, savivaldybių institucijoms, įstaigoms ir (ar) kitiems asmenims taisyklių“ 48–49 punktai, yra pateikiama bendrovės metinėse ataskaitose.