APIE MUS

PREKYBA

ELEKTROS ENERGIJOS RINKA

VĖJO ENERGIJOS GAMYBA

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Attribute Type Value
text string 'INTER RAO Lietuva'
url string '/content/view/full/2'
url_alias string ''
node_id string 2
INTER RAO Lietuva   Apie mus   Grupės struktūra   INTER RAO Lietuva

INTER RAO Lietuva

'1'

AB „INTER RAO Lietuva“ yra įmonių grupės kontroliuojanti bendrovė ir vykdo didmeninės bei mažmeninės prekybos elektros energija veiklą Lietuvoje – didžiausias nepriklausomas elektros energijos tiekėjas ir elektros biržos dalyvis pagal elektros energijos apimtis. 2014 m. pabaigoje „INTER RAO Lietuva“ užėmė 88 proc. didmeninės prekybos dalį Lietuvos elektros biržoje. Bendrovės užimtos mažmeninės rinkos dalis baigiantis 2014 metams siekė 11,8 proc. (Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos duomenys).

Bendrovė buvo įkurta 2002 m., kai Lietuvoje buvo liberalizuota elektros energijos rinka ir įteisinti nepriklausomi elektros energijos tiekėjai bei kiti atviros rinkos dalyviai. 2003 m. „INTER RAO Lietuva“ buvo suteikta nepriklausomo tiekėjo licencija ir leidimas eksportuoti elektros energiją, nuo 2004 m. – elektros importo licencija, kurios leido bendrovei pradėti aktyvą prekybos elektros energija veiklą.

Kompanija aktyviai plėtoja prekybinius ryšius su partneriais Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Rusijos ir Baltarusijos energetikos kompanijomis, stambiaisiais elektros energijos vartotojais ir verslo klientais. Nuo 2009 m. rudens „INTER RAO Lietuva“ yra įgaliotoji Rusijos energetikos koncerno „INTER RAO UES“ prekybos atstovė Baltijos šalyse.

„INTER RAO Lietuva“ yra vienas didžiausių mokesčių mokėtojų Lietuvoje:


A. Tumėno g. 4, B korp.;
LT-01109 Vilnius

Telefonas: +370 (5) 242 11 21
Faksas: +370 (5) 242 11 22
El. paštas: info[et]interrao.lt


"http://www.interrao.lv/en/"
INTER RAO Latvia
"http://www.interrao.ee/eng"
INTER RAO Eesti
"http://vwp.lt/"
Vydmantai wind park
"http://www.irlpolska.pl/eng"
IRL Polska