APIE MUS

PREKYBA

ELEKTROS ENERGIJOS RINKA

VĖJO ENERGIJOS GAMYBA

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Attribute Type Value
text string 'INTER RAO Lietuva'
url string '/content/view/full/2'
url_alias string ''
node_id string 2
INTER RAO Lietuva   Naujienos   Naujienos

Naujienos

Tinklo operatoriams trečdaliu padidinus pralaidumus ir „INTER RAO Lietuva“ importavus daugiau elektros energijos, jos kaina biržoje ženkliai sumažėjo
'0'
2013 10 10

Elektros energijos importą iš trečiųjų šalių iki šiol ribojusiems tinklo operatoriams beveik trečdaliu padidinus pralaidumus ir dėl to padidėjus pasiūlai bei konkurencijai, elektros energijos kaina biržoje ženkliai sumažėjo, praneša AB „INTER RAO Lietuva“.

„INTER RAO Lietuva“: pateikti rinkai trūkstamą elektros energijos kiekį trukdo sistemos operatorių susitarimai
'0'
2013 10 01

Rinkoje trūkstant elektros energijos ir jos kainoms pasiekus naujas aukštumas, vieno iš didžiausių nepriklausomų elektros energijos tiekėjų AB „INTER RAO Lietuva“ atstovai teigia, kad galėtų užtikrinti trūkstamos elektros energijos tiekimą, tačiau to padaryti neleidžia tinklo operatorių susitarimai.

Lietuvos automobilių pirmenybių trečiajame etape „INTER RAO Lietuva“ komanda iškovojo antrąją vietą
'0'
2013 09 06
"INTER RAO Lietuva" lenktynių automobilis

Paskutinį vasaros savaitgalį Rygos „Bikernieki“ trasoje įvyko Lietuvos pirmenybių trečiasis etapas, kuriame „Inter Rao Lietuva” komandos BMW M3 automobilis ir juo važiavę Rytis Garbaravičius bei Marijus Mazuch iškovojo antrąją vietą.

„INTER RAO Lietuva“ per pusmetį uždirbo 14,1 mln. litų grynojo pelno
'0'
2013 08 30

AB „INTER RAO Lietuva“ skelbia 2013 m. pirmojo pusmečio veiklos rezultatus ir informuoja, kad Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje veikiančios įmonių grupės bendrasis pelnas per šį laikotarpį pasiekė 29,5 mln. litų, veiklos pelnas – 18,7 mln. litų ir grynasis pelnas – 14,1 mln. litų.

AB „INTER RAO Lietuva“ praneša apie dviejų dukterinių bendrovių reorganizavimo pabaigą
'0'
2013 07 12

AB „INTER RAO Lietuva“ praneša, kad 2013 m. liepos 11 d. Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras įregistravo po reorganizavimo veiklą tęsiančios Vydmantai wind park, UAB pakeistus įstatus, ir šiuo veiksmu buvo baigtas UAB IRL Wind ir UAB Vydmantai wind park, UAB reorganizavimas.

„INTER RAO Lietuva“ klientams – galimybė naudoti atsinaujinančios energetikos ženklą
'0'
2013 06 26

Nuo šiol AB „INTER RAO Lietuva“ klientams suteikiama nauja galimybė: prisistatant savo įmonę, jos gaminamą produkciją ir paslaugas naudoti atsinaujinančios energetikos ženklą.

„INTER RAO Lietuva“ vardinės stipendijos – tai materialinė ir moralinė paskata siekti geresnio išsilavinimo, teigia jas gavę VDU studentai
'0'
2013 06 20

Gabiausiems Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentams buvo įteikti diplomai, patvirtinantys jų laimėtas vardines stipendijas, kurios padės jiems įgyti dvigubą magistro diplomą pagal jungtines studijų programas VDU partnerių universitetuose užsienyje.

„INTER RAO Lietuva“ reorganizuos dvi valdomas antrines bendroves
'0'
2013 06 06

AB „INTER RAO Lietuva“ valdyba, siekdama efektyvesnės antrinių bendrovių veiklos, nusprendė pritarti antrinių bendrovių UAB „IRL Wind“ ir UAB „Vydmantai wind park“ reorganizavimui. Šio proceso metu UAB „IRL Wind“ bus prijungta prie UAB „Vydmantai wind park“ perduodant pastarajai visą sukauptą patirtį bei žinias ir pasirengiant tolimesnei veiklos plėtrai.

„INTER RAO Lietuva“ investicija į kultūrą – parama parodai „Lukas Kranachas Vyresnysis. Madona su kūdikiu po obelimi“
'0'
2013 06 05

AB „INTER RAO Lietuva“, tęsdama ilgametę tradiciją prisidėti prie šalies kultūriniam gyvenimui svarbių iniciatyvų, parėmė parodą „Lukas Kranachas Vyresnysis (1472–1553). Madona su kūdikiu po obelimi“. Antradienį Vilniaus paveikslų galerijoje atidaryta paroda yra skiriama Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai ir veiks iki šių metų rugsėjo 8 dienos.

„INTER RAO Lietuva“ skelbia 2013 m. pirmojo ketvirčio rezultatus
'0'
2013 05 15

„INTER RAO Lietuva“ įmonių grupės pirmųjų trijų mėnesių finansiniai rezultatai yra labai geri. Tai pasakytina pastebint, kad dėl palyginti šiltos žiema Skandinavijoje šių šalių hidroelektrinės pagamino daugiau elektros energijos, o bendras elektros suvartojimas regione sumažėjo. Elektros energijos kainos Skandinavijoje per šį laikotarpį buvo vidutiniškai 25% mažesnės nei Baltijos šalyse ir tai lėmė didesnį elektros energijos eksportą iš Suomijos į Estiją, Latviją ir Lietuvą. Dėl tokios konkurencijos su Skandinavijos šalimis mūsų prekybos elektros energija apimtys sumažėjo iki 1263 GWh, o pardavimo pajamos siekė 196,3 mln. litų“, – sako Giedrius Balčiūnas, „INTER RAO Lietuva“ generalinis direktorius.    

A. Tumėno g. 4, B korp.;
LT-01109 Vilnius

Telefonas: +370 (5) 242 11 21
Faksas: +370 (5) 242 11 22
El. paštas: info[et]interrao.lt


"http://www.interrao.lv/en/"
INTER RAO Latvia
"http://www.interrao.ee/eng"
INTER RAO Eesti
"http://vwp.lt/"
Vydmantai wind park
"http://www.irlpolska.pl/eng"
IRL Polska