APIE MUS

PREKYBA

ELEKTROS ENERGIJOS RINKA

VĖJO ENERGIJOS GAMYBA

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Attribute Type Value
text string 'INTER RAO Lietuva'
url string '/content/view/full/2'
url_alias string ''
node_id string 2
INTER RAO Lietuva   Klientams   Lietuvoje   Kodėl „INTER RAO Lietuva“?

Kodėl „INTER RAO Lietuva“?

Kainos. AB „INTER RAO Lietuva“ savo klientams siūlo konkurencingą elektros energijos kainą, kuri priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip Jūsų įmonės elektros energijos vartojimo grafikas ar įmonės veiklos pobūdis.

Todėl galutinę kainą galima įvardyti tik gavus iš Jūsų visą reikiamą informaciją. Kiekvienai bendrovei yra pateikiamas tik jai pritaikytas ir įmonės poreikius geriausiai atitinkantis optimalus pasiūlymas.

Iš mūsų bendradarbiavimo su daugeliu klientų ilgametės patirties galime pasakyti, kad nepriklausomo elektros energijos tiekimo tarifai yra maždaug 1-5 ct/kWh (arba 5-25 proc.) mažesni už garantinio tiekimo tarifus, kurie yra taikomi nepriklausomo elektros energijos tiekėjo nepasirinkusioms įmonėms. Garantinio elektros energijos tiekimo kainą galite rasti AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) svetainėje internete.

Patirtis. „INTER RAO Lietuva“ yra ilgametę patirtį turintis nepriklausomas elektros energijos tiekėjas – įmonei vienai pirmųjų Lietuvoje buvo išduota Nepriklausomo tiekėjo licencija (Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija licenciją suteikė 2003 m. kovo 7 d.).

Vieni didžiausių rinkoje. Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos duomenimis, „INTER RAO Lietuva“ prekybos apimtys elektros biržoje yra didžiausios tarp visų nepriklausomų elektros energijos tiekėjų Lietuvoje.

Efektyvumas. „INTER RAO Lietuva“ yra konkurencingas nepriklausomas elektros energijos tiekėjas, galintis užtikrinti vieną mažiausių elektros energijos tiekimo kainų bei garantuoti kokybiškas paslaugas.

Patikimumas. Savo klientams galime užtikrinti stabilų ir patikimą elektros energijos tiekimą. „INTER RAO Lietuva“ yra aktyvus didmeninis ir mažmeninis tiekėjas, įsigyjantis elektros energijos Rusijos, Baltarusijos, Baltijos šalių rinkose. Bendrovė yra įgaliotasis Rusijos energetikos kompanijos „INTER RAO UES“ atstovas Baltijos šalyse, kuri valdo 39 termofikacines ir 13 hidroelektrinių Rusijoje, Kazachstane, Gruzijoje ir Moldovoje, kurių bendra instaliuota galia siekia 34 GW.

Už elektrą mokėk mažiau

A. Tumėno g. 4, B korp.;
LT-01109 Vilnius

Telefonas: +370 (5) 242 11 21
Faksas: +370 (5) 242 11 22
El. paštas: info[et]interrao.lt


"http://www.interrao.lv/en/"
INTER RAO Latvia
"http://www.interrao.ee/eng"
INTER RAO Eesti
"http://vwp.lt/"
Vydmantai wind park
"http://www.irlpolska.pl/eng"
IRL Polska